APT42F50S
APT42F50S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT42F50S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT42F50S
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 42A D3PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT42F50S Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 42A D3PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8391 pcs Φύλλο δεδομένων APT42F50B/S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D3Pak Σειρά POWER MOS 8™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 21A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 625W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6810pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 170nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 42A (Tc) 625W (Tc) Surface Mount D3Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 42A (Tc)