Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT40GR120S
APT40GR120S
APT40GR120S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT40GR120S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT40GR120S
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 88A 500W D3PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT40GR120S Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 88A 500W D3PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11200 pcs Φύλλο δεδομένων APT40GR120B/S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 40A Test Condition 600V, 40A, 4.3 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 22ns/163ns εναλλαγή Ενέργειας 1.38mJ (on), 906µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D3Pak Σειρά -
Ισχύς - Max 500W Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος NPT
πύλη Χρέωση 210nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT NPT 1200V 88A 500W Surface Mount D3Pak
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 160A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 88A