APT4012BVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT4012BVR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT4012BVR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 400V 37A TO247AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT4012BVR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 400V 37A TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4043 pcs Φύλλο δεδομένων APT4012BVR
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD Σειρά POWER MOS V®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 18.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 370W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5400pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 290nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 400V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 400V 37A (Tc) 370W (Tc) Through Hole TO-247AD Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 37A (Tc)