Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > APT2X30D40J
APT2X30D40J
APT2X30D40J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT2X30D40J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT2X30D40J
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT2X30D40J Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4294 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT2X3xD40J
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 32ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 400V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 250µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A