Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > APT2X100D60J
APT2X100D60J
APT2X100D60J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT2X100D60J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT2X100D60J
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 100A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT2X100D60J Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 100A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5475 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT2X10xD60J
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.8V @ 100A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 180ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Αλλα ονόματα APT2X100D60JMI
APT2X100D60JMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 600V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 250µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100A