APT20F50B
APT20F50B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT20F50B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT20F50B
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 20A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT20F50B Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 20A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4469 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT20F50B/S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 500µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 10A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 290W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα APT20F50BMI
APT20F50BMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2950pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 75nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 20A (Tc) 290W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)