APT17F100S
APT17F100S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT17F100S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT17F100S
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 17A D3PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT17F100S Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 17A D3PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4026 pcs Φύλλο δεδομένων APT17F100B/S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D3Pak Σειρά POWER MOS 8™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 780 mOhm @ 9A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 625W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4845pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 150nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 17A (Tc) 625W (Tc) Surface Mount D3Pak Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)