APT12F60K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT12F60K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT12F60K
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 12A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT12F60K Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 12A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5095 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT12F60K
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 500µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 [K] Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 6A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 225W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα APT12F60KMI
APT12F60KMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 55nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 12A (Tc) 225W (Tc) Through Hole TO-220 [K]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)