APT11N80BC3G
APT11N80BC3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT11N80BC3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT11N80BC3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 11A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT11N80BC3G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 11A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27051 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 680µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 7.1A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 156W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα APT11N80BC3GMI
APT11N80BC3GMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1585pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 60nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 11A (Tc) 156W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)