APT10M11JVRU3
APT10M11JVRU3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT10M11JVRU3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT10M11JVRU3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 142A SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT10M11JVRU3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 142A SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3785 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT10M11JVRU3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 71A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 450W (Tc)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Αλλα ονόματα APT10M11JVRU3MI
APT10M11JVRU3MI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8600pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 300nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 142A (Tc) 450W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 142A (Tc)