Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1N5656AE3
1N5656AE3
1N5656AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1N5656AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1N5656AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 77.8V 125V DO13
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1N5656AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 77.8V 125V DO13 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 4724 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5629(A) - 1N5665(A)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 77.8V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 125V Τάση - Ανάλυση (Min) 86.5V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-13 (DO-202AA) Σειρά -
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-13 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1N5659A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 102V 165V DO13
  • Σε απόθεμα:6059
  • Μέρος#:1N5661
  • Περιγραφή:TVS DIODE
  • Σε απόθεμα:4941
  • Μέρος#:1N5658A
  • Κατασκευαστές:Microsemi Corporation
  • Περιγραφή:TVS DIODE 94VWM 152VC DO13
  • Μέρος#:1N5654
  • Περιγραφή:TVS DIODE
1N5653A Image
  • Περιγραφή:TVS DIODE 58.1V 92V DO13
1N5655A Image
  • Περιγραφή:TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO13
  • Περιγραφή:TVS DIODE 85.5V 137V DO13