Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > 1N5418US
1N5418US
1N5418US
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1N5418US με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1N5418US
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 3A D5B
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1N5418US Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 3A D5B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9360 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5415 - 20US
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 9A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-5B
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 150ns Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση E-MELF Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 3A Surface Mount D-5B
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A