Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > 1N5273B (DO-35)
1N5273B (DO-35)
1N5273B (DO-35)
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1N5273B (DO-35) με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1N5273B (DO-35)
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 120V 500MW DO35
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1N5273B (DO-35) Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 120V 500MW DO35 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5646 pcs Φύλλο δεδομένων 1N5221 - 1N5281B, e3 DO-35
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 120V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 200mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-35 Σειρά -
Ισχύς - Max 500mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial Αλλα ονόματα 1N5273B (DO-35)-ND
1N5273B(DO-35)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 900 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 120V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 91V Αριθμός μέρους βάσης 1N5273