Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > 1N4729AP/TR12
1N4729AP/TR12
1N4729AP/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1N4729AP/TR12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1N4729AP/TR12
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 1W DO204AL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1N4729AP/TR12 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 1W DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4430 pcs Φύλλο δεδομένων 1N4728AP-1N4764AP,e3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 200mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41) Σειρά -
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 10 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1V
Αριθμός μέρους βάσης 1N4729
Σχετικά προϊόντα
1N4729A,113 Image
  • Μέρος#:1N4729A,113
  • Κατασκευαστές:Nexperia
  • Περιγραφή:DIODE ZENER 3.6V 1W DO41