Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > UF5400-TP
UF5400-TP
UF5400-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UF5400-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UF5400-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GP 50C 3A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UF5400-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GP 50C 3A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4506 pcs Φύλλο δεδομένων UF5400 - UF5408
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 40V
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 50V 3A Through Hole DO-201AD Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A
Χωρητικότητα @ VR, F 75pF @ 4V, 1MHz