Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > UF4006-TP
UF4006-TP
UF4006-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UF4006-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UF4006-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UF4006-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5369 pcs Φύλλο δεδομένων UF4001 - UF4007
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 40V
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 800V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-41
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 75ns Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 800V 1A Through Hole DO-41
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A Χωρητικότητα @ VR, F 10pF @ 4V, 1MHz