Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMF7.5A-TP
SMF7.5A-TP
SMF7.5A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMF7.5A-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMF7.5A-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMF7.5A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 571278 pcs Φύλλο δεδομένων SMF5.0(C)A - SMF170(C)A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F
Αλλα ονόματα SMF7.5A-TPMSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -