Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMCJ90CA-TP
SMCJ90CA-TP
SMCJ90CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMCJ90CA-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMCJ90CA-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Co
Περιγραφή TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMCJ90CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Co
Διαθέσιμη ποσότητα 271532 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ5.0(C)A thru SMCJ440(C)A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 100V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 90V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB, (SMC) Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 10.3A Πόλωση DO-214AB, SMC
Άλλα ονόματα SMCJ90CA-TPMSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMCJ90CA-TP
Περιγραφή TVS DIODE 90VWM 146VC SMC Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 146V