SMBJ58CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMBJ58CA-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Micro Commercial Components (MCC) |
| Περιγραφή | TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SMBJ58CA-TP | Κατασκευαστής | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 435586 pcs | Φύλλο δεδομένων | SMBJ5.0 thru SMBJ440CA |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 58V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 93.6V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 64.4V |
| Τύπος | Zener | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-214AA (SMB) |
| Σειρά | - | Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 600W | Συσκευασία | Original-Reel® |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AA, SMB | Αλλα ονόματα | SMBJ58CA-TPMSDKR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 175°C (TJ) | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 6.4A |