Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMBJ11A-TP
SMBJ11A-TP
SMBJ11A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMBJ11A-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMBJ11A-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Co
Περιγραφή TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs65535 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMBJ11A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Co
Διαθέσιμη ποσότητα 806339 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ5.0 thru SMBJ440CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 11V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AA (SMB) Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 600W
Ισχύς - μέγιστη παλμός 33A Πόλωση DO-214AA, SMB
Άλλα ονόματα SMBJ11A-TPMSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMBJ11A-TP
Περιγραφή TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMB Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18.2V