SMAZ33-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMAZ33-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SMAZ33-TP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Micro Commercial Components (MCC) |
| Περιγραφή | DIODE ZENER 33V 1W DO214AC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 7500 pcs | 15000 pcs | 37500 pcs | 52500 pcs | |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SMAZ33-TP | Κατασκευαστής | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE ZENER 33V 1W DO214AC | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 965167 pcs | Φύλλο δεδομένων | SMAZ5V1-SMAZ39 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Zener (Nom) (Vz) | 33V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.2V @ 200mA | Ανοχή | ±5% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-214AC (SMAJ) | Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 1W | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AC, SMA | Αλλα ονόματα | SMAZ33-TPMSTR SMAZ33TP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 150°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) | 15 Ohms |
| Λεπτομερής περιγραφή | Zener Diode 33V 1W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMAJ) | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 500nA @ 25.1V |