Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SAC136-TP
SAC136-TP
SAC136-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SAC136-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SAC136-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Co
Περιγραφή TVS DIODE 136VWM 219VC DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SAC136-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Co
Διαθέσιμη ποσότητα 251932 pcs Φύλλο δεδομένων SAC136
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 150V Τάση - Ανάλυση (Min) 136V
Τάσης - Ανάλυση DO-15 Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος -
Ισχύς - μέγιστη παλμός 2.7A Πόλωση DO-204AC, DO-15, Axial
Άλλα ονόματα SAC136-TPMSTR
SAC136TP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SAC136-TP
Περιγραφή TVS DIODE 136VWM 219VC DO15 Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 219V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια No
Σχετικά προϊόντα
SAC22 Image
  • Μέρος#:SAC22
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 22V 35.4V DO204AC