Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > R5000F-AP
R5000F-AP
R5000F-AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά R5000F-AP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος R5000F-AP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 5KV 200MA DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος R5000F-AP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή DIODE GEN PURP 5KV 200MA DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4338 pcs Φύλλο δεδομένων R4000F, R5000F
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 6.5V @ 40V
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 5000V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 500ns Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 5000V 200mA Through Hole DO-15
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200mA Χωρητικότητα @ VR, F -