Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 5KP30CA-TP
5KP30CA-TP
5KP30CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5KP30CA-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5KP30CA-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5KP30CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77667 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP5.0-110A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial Αλλα ονόματα 5KP30CA-TPMSTR
5KP30CATP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
Αριθμός μέρους βάσης 5KP εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
5KP30CA Image
  • Μέρος#:5KP30CA
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 30V 48.4V P600