Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 5KP170A-TP
5KP170A-TP
5KP170A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5KP170A-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5KP170A-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 170V 275V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5KP170A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 170V 275V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69352 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP(5.0-250)A,CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 170V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 275V Τάση - Ανάλυση (Min) 189V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Αλλα ονόματα 5KP170A-TPTR
5KP170ATP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης 5KP
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5KP170CA-HR
  • Κατασκευαστές:Littelfuse Inc.
  • Περιγραφή:TVS DIODE 170VWM 275VC AXIAL
  • Σε απόθεμα:6947
  • Μέρος#:5KP170-B
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 170V 288.75V P600
  • Σε απόθεμα:48463
5KP170 Image
  • Μέρος#:5KP170