Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 5KP110CA-TP
5KP110CA-TP
5KP110CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5KP110CA-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5KP110CA-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5KP110CA-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59468 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP(5.0-250)A,CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 110V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 177V Τάση - Ανάλυση (Min) 122V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial Αλλα ονόματα 5KP110CA-TPTR
5KP110CATP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole