Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 15KP90A-TP
15KP90A-TP
15KP90A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 15KP90A-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 15KP90A-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 15KP90A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17285 pcs Φύλλο δεδομένων 15KP17(C)A Thru 15KP280(C)A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 90V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 146V Τάση - Ανάλυση (Min) 100V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 15000W (15kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Αλλα ονόματα 15KP90A-TPTR
15KP90ATP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)