Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > MX575ABC125M000
MX575ABC125M000
MX575ABC125M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MX575ABC125M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MX575ABC125M000
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSCILLATOR SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MX575ABC125M000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5701 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.63 V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Σειρά MX57 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας -
Συχνότητα 125MHz Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead