MIC7300BMM
MIC7300BMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MIC7300BMM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MIC7300BMM
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC OPAMP GP 370KHZ RRO 8MSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1700 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MIC7300BMM Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC OPAMP GP 370KHZ RRO 8MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 140267 pcs Φύλλο δεδομένων MIC7300
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 2.2 V ~ 10 V, ±1.1 V ~ 5 V
Τάση - Είσοδος Offset 1mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP
περιστροφής Rate 0.5 V/µs Σειρά MM8™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Τύπος εξόδου Rail-to-Rail Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Gain Bandwidth Προϊόν 370kHz Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP
Τρέχουσες - Προμήθεια 1.5mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 115mA