MIC5206-3.6BMM
MIC5206-3.6BMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MIC5206-3.6BMM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MIC5206-3.6BMM
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MIC5206-3.6BMM Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.6V 150MA 8MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 80967 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5206
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.6V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA 8-MSOP Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA