MIC4574-3.3BN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MIC4574-3.3BN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MIC4574-3.3BN
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MIC4574-3.3BN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 33954 pcs Φύλλο δεδομένων MIC4574
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Min) 4V
Τάση - Εισόδου (Max) 24V τοπολογία Buck
σύγχρονη ανορθωτή No Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λειτουργία Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 200kHz
Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) Τρέχουσες - εξόδου 500mA