MIC39100-1.8WS
MIC39100-1.8WS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MIC39100-1.8WS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MIC39100-1.8WS
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MIC39100-1.8WS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.63V @ 1A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 576-1170
MIC3910018WS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223 Τρέχουσες - εξόδου 1A