Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > DSC1001CI2-024.3050
DSC1001CI2-024.3050
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSC1001CI2-024.3050 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DSC1001CI2-024.3050 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4876 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001,3,4
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά DSC1001 Ακροαματικότητα AEC-Q100
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 24.305MHz Λεπτομερής περιγραφή 24.305MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.3mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -