Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > DSC1001CE2-019.2000
DSC1001CE2-019.2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSC1001CE2-019.2000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 4647 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DSC1001CE2-019.2000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4647 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001,3,4
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 3.6 V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά DSC1001 Ακροαματικότητα AEC-Q100
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 19.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 19.2MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA