Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > DSC1001BC2-024.0000T
DSC1001BC2-024.0000T
DSC1001BC2-024.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSC1001BC2-024.0000T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DSC1001BC2-024.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4923 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001,3,4
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά DSC1001 Ακροαματικότητα AEC-Q100
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 24MHz Λεπτομερής περιγραφή 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.3mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 15µA