Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > ATMEGA329-16AI
ATMEGA329-16AI
ATMEGA329-16AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATMEGA329-16AI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATMEGA329-16AI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Product parameter
Αριθμός μέρος ATMEGA329-16AI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14) Ταχύτητα 16MHz
Σειρά AVR® ATmega RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 54
EEPROM Μέγεθος 1K x 8 Λεπτομερής περιγραφή AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)