Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > ATMEGA169-16AI
ATMEGA169-16AI
ATMEGA169-16AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATMEGA169-16AI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATMEGA169-16AI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Product parameter
Αριθμός μέρος ATMEGA169-16AI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5578 pcs Φύλλο δεδομένων ATMEGA169(V) SummaryATMEGA169(V) Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14) Ταχύτητα 16MHz