Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > ATMEGA168-20PI
ATMEGA168-20PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATMEGA168-20PI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATMEGA168-20PI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP
Product parameter
Αριθμός μέρος ATMEGA168-20PI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5055 pcs Φύλλο δεδομένων ATMEGA48/88/168(V) CompleteATMEGA48,88,168(V) Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-PDIP Ταχύτητα 20MHz
Σειρά AVR® ATmega RAM Μέγεθος 1K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (8K x 16)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-DIP (0.300", 7.62mm) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 23
EEPROM Μέγεθος 512 x 8 Λεπτομερής περιγραφή AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-PDIP