Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > ATMEGA16-16MI
ATMEGA16-16MI
ATMEGA16-16MI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATMEGA16-16MI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATMEGA16-16MI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ATMEGA16-16MI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4759 pcs Φύλλο δεδομένων ATMEGA16(L) SummaryATMEGA16(L) Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-VQFN (7x7) Ταχύτητα 16MHz
Σειρά AVR® ATmega RAM Μέγεθος 1K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (8K x 16)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 44-VFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 32
EEPROM Μέγεθος 512 x 8 Λεπτομερής περιγραφή AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)