Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > AT89LP3240-20MU
AT89LP3240-20MU
AT89LP3240-20MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT89LP3240-20MU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT89LP3240-20MU
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
360 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AT89LP3240-20MU Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 40435 pcs Φύλλο δεδομένων AT89LP3240,6440
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-VQFN (7x7) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά 89LP RAM Μέγεθος 4.25K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 44-VFQFN Exposed Pad Αλλα ονόματα AT89LP324020MU
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 38 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 8K x 8
Λεπτομερής περιγραφή 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-VQFN (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b