Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > AT89C55WD-24JC
AT89C55WD-24JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT89C55WD-24JC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT89C55WD-24JC
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44PLCC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AT89C55WD-24JC Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4546 pcs Φύλλο δεδομένων AT89C55WD Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59) Ταχύτητα 24MHz
Σειρά 89C RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 20KB (20K x 8)
Περιφερειακά WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα AT89C55WD24JC
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 32 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Μετατροπείς δεδομένων -