Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > AT89C2051-12PI
AT89C2051-12PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT89C2051-12PI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT89C2051-12PI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AT89C2051-12PI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5329 pcs Φύλλο δεδομένων AT89C2051
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-PDIP Ταχύτητα 12MHz
Σειρά 89C RAM Μέγεθος 128 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2KB (2K x 8)
Περιφερειακά LED Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα AT89C205112PI
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 15 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP Μετατροπείς δεδομένων -