Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > AT27C256R-45RI
AT27C256R-45RI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT27C256R-45RI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT27C256R-45RI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EPROM 256K PARALLEL 28SOIC
Product parameter
Αριθμός μέρος AT27C256R-45RI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4397 pcs Φύλλο δεδομένων AT27C256R
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page -
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία EPROM - OTP
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Αλλα ονόματα AT27C256R45RI Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TC)