Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > AT27C1024-55VC
AT27C1024-55VC
AT27C1024-55VC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT27C1024-55VC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT27C1024-55VC
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AT27C1024-55VC Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4125 pcs Φύλλο δεδομένων AT27C1024
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page -
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία EPROM - OTP
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-VSOP Σειρά -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width)
Αλλα ονόματα AT27C102455VC Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TC)