Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > AT27C010-45TC
AT27C010-45TC
AT27C010-45TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT27C010-45TC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT27C010-45TC
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
Product parameter
Αριθμός μέρος AT27C010-45TC Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4816 pcs Φύλλο δεδομένων AT27C010(L)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page -
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία EPROM - OTP
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-TSOP Σειρά -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Αλλα ονόματα AT27C01045TC Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TC)