Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > AT27BV010-12JC
AT27BV010-12JC
AT27BV010-12JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AT27BV010-12JC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AT27BV010-12JC
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AT27BV010-12JC Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4036 pcs Φύλλο δεδομένων AT27BV010
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page -
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία EPROM - OTP
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PLCC Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 32-LCC (J-Lead)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount