Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ενεργειακή μέτρηση > 90E24PYGI
90E24PYGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 90E24PYGI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 90E24PYGI
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC ENERGY METERING 28SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 90E24PYGI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5450 pcs Φύλλο δεδομένων 90E21/22/23/24
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2.8V ~ 3.6V
Τάσης - I / O Χαμηλή 0.4V, 0.8V Τάσης - I / O Ύπατος 2.4V, 3.9V, 6.2V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μετρητής Τύπος Single Phase
Σφάλμα μέτρησης 0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση εισόδου 1 kOhm, 50 kOhm Λεπτομερής περιγραφή Single Phase Meter IC 28-SSOP