Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > 25LC040T/SN
25LC040T/SN
25LC040T/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25LC040T/SN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25LC040T/SN
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25LC040T/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133174 pcs Φύλλο δεδομένων 25AA040, 25(L)C040
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms
Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία EEPROM
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 4Kb (512 x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 2MHz 8-SOIC
Συχνότητα ρολογιού 2MHz Αριθμός μέρους βάσης 25LC040