Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Μνήμη > 23K640T-E/ST
23K640T-E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 23K640T-E/ST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 23K640T-E/ST
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC SRAM 64K SPI 20MHZ 8TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 23K640T-E/ST Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC SRAM 64K SPI 20MHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86016 pcs Φύλλο δεδομένων 23(A,K)640
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page -
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V Τεχνολογία SRAM
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 64Kb (8K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης SRAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 20MHz 8-TSSOP
Συχνότητα ρολογιού 20MHz Αριθμός μέρους βάσης 23K640