Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > MM2072H48B-FSR
MM2072H48B-FSR
MM2072H48B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MM2072H48B-FSR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MM2072H48B-FSR
Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 208X72MM 48VDC
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 414 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MM2072H48B-FSR Κατασκευαστής Mechatronics
Περιγραφή FAN AXIAL 208X72MM 48VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 414 pcs Φύλλο δεδομένων MM2072 Series
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 72.00mm
Βάρος 3.5 lbs (1.6kg) Εύρος τάσης -
Τάση - Ονομαστική 48VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 1.200 in H2O (298.9 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 208mm L x 208mm H
Σειρά MM2072 RPM 3600 RPM
Αλλα ονόματα 1570-1150 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Θόρυβος 65.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Magnesium Alloy Υλικό - Λεπίδα Magnesium Alloy
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A